Holding MyWorld – wspieraj i otrzymuj wsparcie

Platforma Holding MyWorld to propozycja dla tych, co poszukują wsparcia oraz sami chcą wspierać. Nić powiązanych ze sobą inicjatyw pozwala na stworzenie prawdziwej wspólnoty opartej o zasady etyki biznesowej, czy dobroczynności. Ten swoisty parasol ochronny zrzesza około 160 firm, które realizują zasady zrównoważonego rozwoju. Działalność Holding MyWorld została podzielona na kilka struktur.

Działalność biznesowaOparta o kilka inicjatyw, o których warto wspomnieć:

  • myWorld International – to londyński operator grupy Cashback World Shopping Community and the online marketplace myWorld.com. Za pomocą punktów cashback kupujący mogą liczyć na zwroty za zakupy oraz wpierać międzynarodową fundację. Cashback World Shopping Community daje wiele możliwości swoim partnerom, czyi właścicielom sklepów stacjonarnych i internetowych. Udział w programie pozwala na budowę społeczności lojalnych klientów.
  • myWorld Media Group – to firma, która wspiera relacje biznesowe. Specjaliści oraz pracownicy wyznaczają nowe trendy z zakresu: komunikacji z mediami oraz branżą telewizyjną. Jako prekursorzy nowej standaryzacji myWorld Media Group dba o marketing sportu i eventów.
  • myWorld Solutions – to szereg usług biznesowych skupionych na marketingu, technologii IT czy zarządzaniu produktami. Jest wsparciem dla wielu sklepów e-commerce. Dzięki międzynarodowej współpracy wielu sprzedającym ma szanse na zdobycie rzetelnej wiedzy o swoich klientach, produktach oraz swojej działalności w przestrzeni cyfrowej.
  • The Organic+ – marka kosmetyków oraz suplementów diety opartej o naturalne składniki. Dzięki odpowiedniej dawce składników możemy poprawić swój wygląd, zdrowie, a nawet samopoczucie. Wyselekcjonowane składniki, wiedza oraz dawne lecznictwo pozwoliło na opracowanie skutecznych receptur.
  • 360 CodeLab i 360 TechLab – to dwa nowoczesne działy IT. CodeLab 360 – to społeczność, która dla o najnowsze rozwiązania w zakresie programowania dla firm z grupy MyWorld. Mistrzowie kodów starają się ulepszać swoje rozwiązania i wprowadzać nowe algorytmy. W siedzibie w Warszawie panuje przyjazna atmosfera, a komfort biura pozwala na efektywną pracę.
  • 360 TechLab – to przedsiębiorstwo, które opracowuje nowe prototypy i rozwiązania w MyWorld. Działalność ta jest skierowana do start-upów. Ścisła współpraca z uczelniami technicznymi pozwala na stworzenie niesamowitych projektów IT, a wiedza i możliwości techniczne przyczyniły się do rozwoju zawodowego studentów.

Fundacje i stowarzyszenia

W strukturze tej dominują 2 fundacje:

  • The Child & Family Foundation (Dzieci i Rodziny Fundacja) – to sieć inicjatyw społecznych mających na celu poprawę warunków dzieci i ich rodzin. Hasłem przewodnim fundacji jest “edukacja dla wszystkich”. Dzięki ludziom dobrej woli fundacja pozwoliła na naukę ponad 2350 dzieciom z najbiedniejszych krajów świata. Fundacja co roku organizuje pomoc humanitarną w ramach akcji “Anioł na jeden dzień”.
  • Greenfinity Foundation – to projekty nastawione na ochronę środowiska naturalnego. W ramach wielu projektów ludzi dobrej woli mogą przyczyniać się do sadzenia lasów oraz tworzenia odnawialnych źródeł energii. Wszelkiego typu przedsięwzięcia mają za zadanie poprawić warunki bytowe ludności mieszkających na całym terenie naszego globu, w tym krajach najbiedniejszych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *