Czym jest i co oferuje Lyconet?

Czym jest Lyconet?

Lyconet jest marketingiem sieciowym. Zasady działania marketingu sieciowego opierają się na budowaniu osobistych struktur współpracowników, sieci partnerów handlowych i darmowych użytkowników aplikacji czy karty Cashback World, od których obrotu otrzymuje się dodatkowe prowizje. Każdy dystrybutor w marketingu sieciowym ma możliwość zbudowania własnej struktury współpracowników, użytkowników i sieci placówek handlowych.

Co oferuje Lyconet?

Lyconet oferuje przede wszystkim możliwość rozpoczęcia działalności w marketingu sieciowym bez ryzyka utraty kapitału. Wkład początkowy wynosi od 0zł do 1290 zł. Ten rodzaj marketingu pozwala również na samodzielne gospodarowanie czasem pracy. To Ty decydujesz kiedy pracujesz.Nie ma też wpływu gdzie mieszkasz. Możesz pracować, przebywając w dowolnym miejscu na świecie. Jeśli bardzo się postarasz, dzięki elastycznemu systemowi pracy, Twoi bliscy mogą nawet nie odczuć, że pracujesz 😀 . Kolejnym ważnym pozytywem płynącym z Lyconet jest stosunek pracy do płacy. W najprostszym tego słowa znaczeniu – im więcej pracujesz, tym więcej zarabiasz- niby normalne, ale chodzi tu o coś zupełnie innego. Chodzi o dźwignię, jaką jesteś w stanie osiągnąć, pracując mocno na początku, by później wielkie rezultaty osiągąć już nie tak wielką własną pracą. To jest przewaga modelu sieci nad biznesem tradycyjnym.

Inną, nie mniej ważną sprawą jest edukacja. Lyconet nie pozostawi Cię samemu sobie. U nich będziesz pod stałą opieką liderów oraz przejdziesz kompleksowe szkolenia. Stały kontakt z mentorem i dostęp do materiałów szkoleniowych sprawia, że wdrożenie się w tematykę marketingu sieciowego nie trwa już tyle co kilka czy kilkanaście lat temu. I dobrze…

Jeśli chodzi o zarobki, marketer Lyconetu zarabia poprzez zakupy uczestników Shopping Community oraz działania kolejnych marketerów wewnątrz swojej sieci.

Korzyści płynące z pracy w network marketingu

Jakie są korzyści takiego rozwiązania? Skąd się wywodzi? Otóż producenci i inne firmy usługowe zorientowały się, że tradycyjna reklama nie działa i zamiast inwestować pokaźne sumy na rynku reklamowym, zlecają promocję firmie opierającej swoje działanie na marketingu sieciowym –>  jest to korzystniejsze oraz oszczędniejsze rozwiązanie. Kolejny plus jest taki, że towar (usługa) trafia bezpośrednio do rąk klienta, który za sprawą dystrybutora zostaje mu bezpośrednio przedstawiony i wyjaśnione są wszelkie pojawiające się u klienta pytania. Reasumując, producenci oszczędzają na promocji produktu, a klienci poznają zakupiony towar bezpośrednio, nie kupując już przysłowiowego kota w worku.

oszczedzajzarabiajzyskujdarmowynewsletterofinansach

Czy to ma szansę się udać?

Oczywiście! Już się udaje 🙂 Wielu marketerów jest świetnymi liderami i świetnie realizuje się w tej branży, towar/ usługi są dystrybuowane, a klienci/ użytkownicy zadowoleni z dostarczanych towarów i usług.

Jeśli chodzi o bycie marketerm – trzeba tylko dać sobie trochę czasu na naukę i “czasu na wstrzymanie” by nie oczekiwać cudów już po pierwszym tygodniu pracy. Bo czy w innej pracy po pierwszym tygodniu już nas awansują na managera? Przeważnie nie 😀 Tutaj jest analogicznie. Ale droga do realizacji swoich planów i marzeń jest szeroka, jak nigdzie indziej czy/ i nigdy wcześniej .

 

https://www.facebook.com/lyconeteu/videos/310609156322742/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *