Fundacja Child & Family, wspieraj dzięki cashback

Pomaganie zwykle kojarzy się ludziom z wyrzeczeniami oraz stratą czasu. Nic bardziej mylnego! Jest jeden patent, który pozwala na pomaganie bez wysiłku. Zbieranie prowizji oraz punktów cashback pozwala przeznaczać drobne kwoty na cele dobroczynne. Oto kilka słów na temat fundacji, którą możecie wesprzeć dzięki punktom cashback.

Fundacja Child & Family

To fundacja o charakterze edukacyjnym. Mottem Child & Family jest hasło “edukacja dla wszystkich”. Projekty opierają się o działalność związaną z dostępem do edukacji dla krajów najuboższych. Najważniejsze decyzje odnoście pomagania są realizowane w Grazu (Austria). Działania, które wzięły swój początek w 2018 roku rozciągają się na cały świat. W ramach działalności fundacji wielu dorosłych, dzieci oraz młodzież mogła się kształcić. Liczne projekty edukacyjne dały nieograniczoną możliwość rozwoju oraz wiedzy dzieciom z krajów 3 świata. Zapewnienie warunków do komfortowej nauki (budowa i ulepszenie placówek szkolnych) rozszerzyły ofertę programów nauczania. Dzięki fundacji Child & Family edukacja nabiera powszechnego charakteru bez względu na miejsce zamieszkania, wiek czy status materialny.

Za co jest odpowiedzialna fundacja?

Dzięki fundacji aż 2450 uczniów otrzymało możliwość edukacji, która przyczyni się do poprawy warunków materialnych i bytowych. Pośród ponad 2 tysięcy dzieci projekty obejmują najmłodszych z krajów tj. Honduras, Filipiny, RPA, Nigeria, Indie i Meksyk.

Pracownicy fundacji z całego świata co roku organizują akcje “Anioł na jeden dzień”. Wydarzenie o charakterze jednodniowym pozwala na świadczenie pomocy humanitarnej dla najmłodszych i ich rodzin.

W ciągu kilku lat fundacji udało się zrealizować ponad 90 projektów w 40 krajach świata.

Nie można zapomnieć o akcjach świątecznych, które są realizowane także w Polsce. W 2019 roku pracownicy myWorld przekazali paczki do domów dziecka zlokalizowanych na terenie naszego kraju. Prezenty świąteczne zostały przekazane dla Domu Dziecka w  Woli Gałęzowskiej oraz w Kraśniku. W paczkach znalazły się m.in. kosmetyki, odzież, zabawki oraz obuwie. Pracownicy myWorld przekazali łącznie 165 prezentów.

 

Jak możesz pomóc?

Aby wspierać inicjatywy fundacji warto założyć konto w programie myWorld. Program ten pozwala na zwroty w puntach partnerskich. Za zakupy oraz zeskanowaniu karty lub kodu QR z telefonu otrzymujemy dwa rodzaje zwrotów. Ich zdobywanie możemy samodzielnie wykorzystywać na ponowne zakupy lub wspieranie inicjatyw. Istnieje także możliwość wypłaty środków na konto bankowe. Sam proces wsparcia jest bardzo prosty i intuicyjny. Za pomocą aplikacji lub konta wybierasz fundacje, podajesz środki do przekazania i gotowe. System samodzielnie przekazuje kwoty na dowolny cel. Dzięki czemu w dowolnym momencie i czasie możesz pomagać.

Środki, które udaje Ci się nazbierać to niewielkie rabaty do zakupów, których nie odczuwasz. Robiąc zakupy poza naszymi partnerami nie dają Ci możliwości zwrotów. Dlatego warto rozważyć opcję 3w1: zakupy, pomoc bliźnim i oszczędzanie.

Rejestracja jest darmowa. Dlatego warto skorzystać z podanej możliwości i pomagać najuboższym.

 

Jedna odpowiedź do “Fundacja Child & Family, wspieraj dzięki cashback”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *