O mnie

Nazywam się Piotr Łukasz Batóg,

Prywatnie- mąż i ojciec, z zawodu farmaceuta; z powodzeniem od kilku lat rozdysponowuję leki wśród pacjentów i dbam o ich zdrowie.

Ponadto uwielbiam wykorzystywać swoją wiedzę finansową i usprawniać domowe finanse. Z drugiej strony jestem pasjonatem książek motywacyjnych oraz z zakresu rozwoju i przywództwa.

Uczestniczyłem w wielu warsztatach i szkoleniach m.in. z Ericem Worre, Piotrem Mosio, Tonym Robbinsem, Pitbullem, Piotrem Krenigiem, Mariuszem Szubą, Frazerem Brookes, Andrzejem Wachowskim i innymi oraz w zajęciach z wiedzy ekonomicznej dla kierunków nieekonomicznych YoungMBA przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Moją misją jest pomagać innym ludziom na różne sposoby. Powiesz, to niemożliwe, dzisiejszy świat taki nie jest… Odpowiadam, to możliwe, to kwestia decyzji, później wytrwałości. Ja wielokrotnie otrzymałem pomoc, narodziłem się na nowo, gdy lekarze i dobrzy ludzie wyciągneli mnie z tej drugiej strony. Jestem wdzięczny za dar życia, za dar miłości, za dar wiary. Pragnę przekazywać to dobro dalej, w takiej czy innej postaci, także w postaci tego bloga. Będę szczęśliwy gdy pomoże chociaż jednej osobie, a liczę, że pomoże wielu !

Zapraszam do interakcji, do wiadomości prywatnych w czym mogę Ci pomóc, zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku oraz lektury mojego bloga. Interesuję się też prawem i trochę aspektów prawnych czy zawiłości prawnych także znajdziesz na moim blogu!

Link do fanpage znajdziesz TUTAJ.  

NEW NEW Zapraszam wreszcie do zapisania się na mój newsletter bo tylko dzięki temu będziesz na bieżąco z wszystkimi artykułami i będziesz miał dostęp do mojej strefy prezentów. Znajdziesz go tu:

https://tiny.pl/tzk5m

Ja, coodziennie prowadzę arkusz budżetu domowego i usprawniam z pozoru małe rzeczy, które mają jednak fundamentalne znaczenie, by mojej rodzinie żyło się lepiej i bezpieczniej 🙂 . Jeśli mnie do tego zaprosisz, może będę mógł pomóc także Twojej ? 😉

Muszę dodać jeszcze jedno: Analiza przepisów prawa stanowi niezależną i subiektywną ocenę autora i nie daje gwarancji wyniku danej sprawy, w przypadku skierowania jej na drogę postępowania sądowego lub administracyjnego. Dodatkowo treści zawarte na moim blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj, że sam ostatecznie podejmujesz decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Koniec przedstawienia swojej osoby i ogłoszeń, teraz już samo mięso ! 😉

Z pozdrowieniami,

Piotr Batóg