O mnie

Nazywam się Piotr Łukasz Batóg,

Prywatnie- mąż i ojciec, z zawodu farmaceuta; z powodzeniem od kilku lat rozdysponowuję leki wśród pacjentów i dbam o ich zdrowie.

Ponadto uwielbiam wykorzystywać swoją wiedzę finansową i usprawniać domowe finanse. Z drugiej strony jestem pasjonatem książek motywacyjnych oraz z zakresu rozwoju i przywództwa.

Uczestniczyłem w wielu warsztatach i szkoleniach m.in. z Ericem Worre, Piotrem Mosio, Tonym Robbinsem, Pitbullem, Piotrem Krenigiem, Mariuszem Szubą, Frazerem Brookes, Andrzejem Wachowskim i innymi oraz w zajęciach z wiedzy ekonomicznej dla kierunków nieekonomicznych YoungMBA przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Moją misją jest pomagać innym ludziom na różne sposoby. Powiesz, to niemożliwe, dzisiejszy świat taki nie jest… Odpowiadam, to możliwe, to kwestia decyzji, później wytrwałości. Ja wielokrotnie otrzymałem pomoc, narodziłem się na nowo, gdy lekarze i dobrzy ludzie wyciągneli mnie z tej drugiej strony. Jestem wdzięczny za dar życia, za dar miłości, za dar wiary. Pragnę przekazywać to dobro dalej, w takiej czy innej postaci, także w postaci tego bloga. Będę szczęśliwy gdy pomoże chociaż jednej osobie, a liczę, że pomoże wielu !

Zapraszam do interakcji, do wiadomości prywatnych w czym mogę Ci pomóc, zapraszam do lektury mojego bloga oraz polubienia mojej strony na facebooku.

Link znajdziesz TUTAJ.  

NEW NEW Zapraszam wreszcie do zapisania się na mój newsletter bo tylko dzięki temu będziesz na bieżąco z wszystkimi artykułami i będziesz miał dostęp do mojej strefy prezentów. Znajdziesz go tu:

https://tiny.pl/tf4sd

Ja, coodziennie prowadzę arkusz budżetu domowego i usprawniam z pozoru małe rzeczy, które mają jednak fundamentalne znaczenie, by mojej rodzinie żyło się lepiej i bezpieczniej 🙂 . Jeśli mnie do tego zaprosisz, może będę mógł pomóc także Twojej ? 😉 .

Z pozdrowieniami,

Piotr Batóg