Rezerwacja zakwaterowania inna niż wszystkie -Travel World

Z pewnością kojarzycie systemy do rezerwacji hoteli. Ich zalety oraz możliwość porównywania miejsc noclegowych zachęca wiele tysięcy osób do planowania własnego pobytu. Każdy z systemów posiada niezwykle rozbudowane opisy, które pozwalają wybrać nocleg wg. własnych upodobań. Należy także wspomnieć, że platformy posiadają możliwość kompleksowego planowania podróży. Do szczegółowego opisu hotelu wyszukiwarki obiektów wypoczynkowych posiadają opisy gastronomii oraz atrakcji w okolicy, co jest dużym ułatwieniem w przypadku planowania atrakcji. Jednak, co pośród platform typu booking oferuje strona TravelWorld? Oto kilka spostrzeżeń na temat nowego systemu do rezerwacji noclegów.

Podróżuj i oszczędzaj na inne podróże

Strona TravelWorld to nowoczesna strona do rezerwacji obiektów hotelowych wraz ze zwrotem pieniędzy w formie cash back. Wiele istniejących stron rezerwacyjnych posiada rabaty w formie kilkuprocentowej zniżki za nocleg. Rabaty te wahają się od 5% do nawet 15% za nocleg. Ilość rabatów zależy od wielu czynników np. ofert cyklicznych i okolicznościowych.

Korzystając z platformy masz szanse na otrzymanie rabatów w formie cash backów. Do każdego zakupu noclegu na dowolne dni masz przypisane określone punkty. Przy zakupie rezerwacji przypisane punkty trafiają bezpośrednio na Twoje konto. Podczas zakupów punkty się naliczają. Po uzyskaniu minimalnej ilości punktów możesz skorzystać ze swoich punktów na wybrane zakupy. Dodatkowo otrzymujesz zwroty cash back. To rabat w formie pieniężnej. Jest on naliczany za pomocą procentów. Można go wypłacić w gotówce albo wykorzystać jako zniżkę na kolejne zakupy.

 

W przypadku noclegów możesz liczyć na 2% cash back oraz 1 Shopping Poins

Dodatkowo rejestracja w systemie TravelWorld  pozwala Ci nie tylko na rezerwacje wizyt. Dzięki połączeniu kont TravelWorld wraz z Cashback World możesz za pomocą jednego konta zbierać punkty na podróże i codzienne zakupy. Dzięki czemu możesz liczyć na jeszcze większe zniżki na wyjazdy male i duże. Dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze na dalsze zakupy.

Nowości tego roku – automatyzacja transportu z oszczędzaniem cashback

Jeszcze tego roku użytkownicy będą mieli możliwość rezerwacji transferów. Za pośrednictwem strony TravelWorld przyszły gość hotelu będzie mógł zamówić lot albo transport prywatny np. taksówkę. Transport samochodowy będzie realizowany bezpośrednio z hotelu do miejsca docelowego np. lotniska lub domu. Zaletą takiego rozwiązania jest automatyzacja podróży. Na własnym koncie użytkownik będzie miał wszelkiego typu płatności za podróż. Inną zaletą jest szybkość podejmowania decyzji. Zamiast przełączać się pomiędzy wyszukiwarkami lotów, platform rezerwacyjnych możemy zorganizować delegację lub wyjazd rodzinny na jednej stronie.

Do podanych rozwiązać dodajemy możliwość cash backu. Za płatność za lot lub taksówkę możesz liczyć na zwrot gotówki, która trafia na Twoje prywatne konto. Dzięki czemu oszczędzasz. Za każdy rodzaj transportu na konto może trafić od 5% cash backu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *