Załóż konto- zarób 100 zł

Załóż konto- zarób 100 zł

 

Bank Inteligo wraca ze swoją super promocją na konto. Całość akcji polega na tym, że każdy nowy klient, zakładający konto otrzyma w nagrodę 100 zł. Co istotne, nowy klient to taki, który konta w Inteligo nie miał od 3 lat, czyli dokładnie od 8.10.2016 r.

Aby skorzystać z oferty Inteligo należy posiadać kod polecający od osoby, która jest już klientem banku. Tym jednak nie musisz się martwić, bo chętnie podzielę się z Tobą swoim kodem, żebyś Ty także mógł załapać się na ten bonus 🙂

Napisz do mnie poprzez  formularz kontaktowy, a wyślę Ci mój sprawdzony kod, który pozwoli Ci zarobić 100 zł za założenie konta.  [Edit: Prosicie mnie o podanie kodu polecenia szybciej, by mieć go od razu pod ręką- co czynię 🙂 ; znajduje się on w komentarzu pod tym wpisem 🙂 ]

Warto wspomnieć, że jako klient możesz jednocześnie posiadać inne konto w PKO BP, a promocja +100 zł nadal Cię obejmuje.

Jak założyć konto?

 

Proces zakładania konta z bonusem w wysokości 100 zł jest niezwykle prosty.
Tutaj podaję Ci  link kierujący do wniosku o konto.

Po wypełnieniu formularza i wpisaniu numeru polecenia umowa zostanie dostarczona prosto pod Twoje drzwi. Kurier za darmo dostarczy ją do Ciebie, żebyś mógł ją podpisać. W dzisiejszych czasach, aby zawrzeć umowę o konto,  nie musisz się nawet ruszać z domu. Wygodne, prawda? 🙂

Kilka warunków

 

Jak każda promocja, czy akcja marketingowa, także i ta ma kilka warunków, które musisz spełnić, aby otrzymać nagrodę – 100 zł. Te jednak są wyjątkowo proste.

 1. Płatność stacjonarnie kartą na łączną kwotę 200 zł (jedna lub kilka płatności na mniejsze kwoty).
 2. Co najmniej jedna płatność BLIK o łącznej wartości min. 40 zł przy użyciu aplikacji IKO. Płatności tej trzeba dokonać w ciągu 30 dni od podpisania umowy, rownież stacjonarnie.

Warto nadmienić, że bank nie zaliczy nam płatności w sklepie internetowym, ale to i tak niewielkie wymagania, w porównaniu do zupełnie darmowego 100 zł na naszym koncie.

W trakcie składania wniosku do wyboru mamy 3 karty, niezależnie na którą się zdecydujemy – możemy skorzystać z promocji.

Kiedy dostaniemy premię 100 zł?

 

Na sprawdzenie czy należy się nam nagroda za założenie konta bank ma 50 dni od zakończenia danego etapu promocji. Wypłata natomiast nastąpi w ciągu kolejnych 44 dni. Jednak w poprzednio prowadzonych edycjach rozliczenie następowało znacznie szybciej 🙂

Ale to nie wszystko!  Zarabiasz też za polecenie konta.

100 zł dla polecającego

 

Za każdą osobę, która skorzysta z Twojego polecającego kodu otrzymasz Drogi czytelniku 100 zł. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń związanych z liczbą osób, którym możesz polecić to konto.
Zatem dla najbardziej wytrwałych może to być świetna szansa na zarobek. Inteligo dba również o klientów, którzy mają już takie konta. Dawny posiadacz może zyskać premię za polecenie konta nowemu klientowi.

Dodatkowo bank ma przewidzianą nagrodę  za polecenie największej ilości klientów – odpowiednio:

 1. 250 zł za polecenie 5-10 kont
 2. 500 zł za polecenie 11-20 kont
 3. 1000 zł za polecenie 21-30 kont
 4. 1500 zł za polecenie 31-40 kont
 5. 2000 zł za polecenie 41-50 kont
 6. 3000 zł za polecenie 51 i więcej kont

Aby móc polecać konieczne jest uprzednie zarejestrowanie na stronie maminteligo.pl.

Ile kosztuje konto w Inteligo?

 

Istotne jest, że prowadzenie rachunku w Inteligo jest darmowe. Nie zapłacisz za niego ani grosza, be względu na to, czy będziesz z niego aktywnie korzystał, czy nie. Dodatkowo, jeśli w ciągu miesiąca dokonasz płatności kartą na łączną kwotę 100 zł, zostaniesz zwolniony z opłaty za jej posiadanie.

Uwaga, promocyjna oferta Inteligo ważna jest do 31.12.2019 r.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Jeśli nie chcesz przegapić żadnej okazji ciekawej promocji bankowej i nie tylko:-), polub mój fanpage TUTAJ, a z pewnością otrzymasz powiadomienie.

Jeśli ten wpis był dla Ciebie wartościowy, bądź tak miły i UDOSTĘPNIJ GO DALEJ. 

Do następnego!

 

4 odpowiedzi do “Załóż konto- zarób 100 zł”

 1. Załóż konto Inteligo z mojego polecenia,
  a zyskasz możliwość otrzymania premii pieniężnej
  w wysokości 100 zł.

  Pamiętaj, aby we wniosku o konto w polu
  “Kod promocyjny” podać kod : 509805250

  Pozdrawiam, Adminx

 2. Pamiętajcie, aby otrzymać premię trzeba:
  1) Wyrazić zgodę na otrzymywanie od PKO Banku Polskiego informacji o charakterze marketingowym
  2) Wykonać min. 1 transakcję kartę na min. 200 zł w pkt. usługowo-handlowych (z wyłączeniem transakcji w internecie)
  3) Wykonać min. 1 transakcję IKO na min. 40 zł

  Na spełnienie warunków masz 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o konto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *